İade & Değişim

İade ve Değişim Koşulları

Üzülmeyin! Biliyoruz, bazen işler planlandığı gibi gitmeyebilir.

Ürünlerimizin her zaman arkasındayız. Ürününüzü teslim aldığınız tarihten itibaren 90 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. İade ve Değişim Koşullarımız aşağıda yer almaktadır.

Türkiye içerisine gönderilen siparişler için iade ve değişim

hoxs.com ve telefon ile sipariş hattımızdan satın almış olduğunuz ürünleri teslim aldıktan sonra iade edebilir ya da renk, beden ve aynı ürün ile değişimini talep edebilirsiniz. Ürünlerin iade ve değişimi için belirtilen yasal süre 14 gündür ancak bir HOX'S Müşterisi olarak, hoxs.com ve telefon ile sipariş hattımızdan satın aldığınız ürününüzü tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla ("İade Koşulları" altında sayılan iade edilebilme koşullarına uygun olması) kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 90 gün içerisinde faturanız ile iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade Koşulları

Hoxs.com ve telefon ile sipariş hattımızdan satın almış olduğunuz kullanılmamış, hasarsız ve iç/dış etiketleri kesilmemiş ürünlerinizi, 90 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Hijyen koşulları gereği iç giyim ürünlerinde iade yapılmamaktadır.

Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri hijyen kuralları sebebiyle ambalajı / koruyucu bandı açılmamış, hasar görmemiş, kullanılmamış, denenmemiş ve son kullanma tarihi geçmemiş olmaları halinde 90 gün içerisinde iade edilebilirsiniz.

İade edilecek ürün, ürün etiketi kopartılmamış ya da hijyen bantları çıkartılmamış olarak, teslim alınan şeffaf koruma poşeti ve orijinal paketi/kutusuyla geri gönderilmelidir. Ürün, teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.

İade edilecek ürün bütün standart aksesuarları ile birlikte gönderilmelidir.

Hediye verilen promosyonlu/kampanyalı ürünler de orijinal ambalajları ile birlikte gönderilmelidir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

Tutanak tutulmamış hasarlı ürünler iade alınmamaktadır.

Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler iade alınmamaktadır.

Ürünün iade edilebilmesi için, faturası (faturanın bütün nüshaları) ile birlikte gönderilmelidir. Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ve başka bir müşteriye satılamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemekte, bedeli geri ödenmemektedir.

Ürünümü Nasıl İade Edebilirim?

Ürünü faturanızla beraber en yakın Yurtiçi Kargo ofisine teslim ederek aşağıda bulunan iade adresimize ücretsiz olarak yollayınız.

Şirket Bilgilerimiz

KRGL Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi / İnternet Mağazası İade Bölümü

Esenyalı Mahallesi, Yanyol Caddesi, Varyap Plaza, No:61/40, 34903 Pendik - İstanbul / Türkiye

+90 216 606 49 00 - krgl.com.tr - info@krgl.com.tr

Ödememi Nasıl Geri Alacağım?

İade ettiğiniz ürünler tarafımıza ulaştıktan sonra, ürünlerin kabul işlemini takiben işlem sırasına göre incelenmektedir. İade ürünleriniz tarafımıza ulaştıktan sonra 10 iş günü içerisinde iade tutarınız tarafınıza ödenecektir. İadenizin geri ödemesi, sitemizde sipariş verirken gerçekleştirdiğiniz ödeme yöntemine göre (peşin/taksitli) geri ödenecektir. İade işlemleri otomatik sistemler tarafından yapıldığından geri ödeme de sistemde oluşturmuş olduğunuz siparişin ödeme türüne göre sonuçlanmaktadır. Siparişlerde taksitli ödeme metodu kullanıldı ise iade taksitli olarak; peşin ödeme metodu  kullanıldı isedeiade karta peşin olarak geri ödenmektedir.