Часто задаваемые вопросы

Yardım ister misiniz?

Acil desteğe mi ihtiyacınız var? Bir müşteri yetkilisiyle canlı sohbet etmek için aşağıdaki düğmeye tıklayabilirsiniz.

Mesajlar genelde 5 dakika içinde yanıtlanır.

Üyelikle İlgili Sorular

  • Her siparişte bilgilerinizi girmek zorunda kalmazsınız.
  • Mevcut siparişinizin durumunu izleyebilirsiniz.
  • Geçmiş siparişlerinizi inceleyebilirsiniz.
  • Geçmiş siparişlerinizin faturalarına ulaşabilirsiniz.
  • Kampanya ve duyurulardan ilk siz haberdar olursunuz.

Çok üzgünüz! Sadece üyeler sitemizden alışveriş yapabilir.

"3D Secure Ödeme Sistemi" kullanıyoruz. Bu sayede, sitemizde kredi/banka kartı bilgileriniz kesinlikle işlenmez ve saklanmaz. Ödeme esnasında doğrudan bankanızın ödeme onay ekranını kullanırsınız. Ekiplerimiz, kişisel bilgilerinizi korumak amacıyla platformumuzun güvenliğini ve bütünlüğünü sağlamak için yorulmadan çalışır. Ancak hepimiz biliyoruz ki, internet üzerindeki hiçbir elektronik iletim ve elektronik depolama yöntemi %100 güvenli değildir. Aksi için tüm gayretimizle çalıyor olsak da, kişisel bilgilerinizin "mutlak" güvenliğinin garanti edilemeyeceğini bilmenizi isteriz.

Konu hakkında daha detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası'nı inceleyebilirsiniz.

Ödemeyle İlgili Sorular

Kredi Kartı, Nakit/Banka Kartı ve Havale yöntemiyle ödeme yapabilirsiniz.

Çok üzgünüz! Kapıda ödeme yöntemiyle satış yapmıyoruz.

"3D Secure Ödeme Sistemi" kullanıyoruz. Bu sayede, sitemizde kredi/banka kartı bilgileriniz kesinlikle işlenmez ve saklanmaz. Ödeme esnasında doğrudan bankanızın ödeme onay ekranını kullanırsınız.

Siparişle İlgili Sorular

Kullanıcı hesabınıza giriş yaparak "Siparişlerim" ekranından siparişlerinizin durumunu takip edebilirsiniz.
Sitemizde 3D Secure uygulaması bulunmaktadır. 3D Secure / Verified by Visa ve MasterCard / SecureCode hizmetleri sayesinde mevcut kart bilgileriniz, sizin belirleyeceğiniz bir şifre ve kişisel güvenlik cümlesiyle korunmaktadır. Ayrıca sitemiz, dünya çapında kredi kartı güvenliği konusunda standart bir format olan Thawte v3 256 bit SSL sertifikası ile kart kullanımını ekstra güvenli hale getirmektedir.
Ürünlerinizin siparişini oluştururken sepetinizi görüntülediğiniz ekranda sahip olduğunuz indirim kodunuzu girip, indirim kodunuzun tutarı kadar indirimden yararlanabilirsiniz.
Şirketimiz e-fatura mükellefidir. Ürün kargoya verilmeden hemen önce faturası düzenlenir ve bir kopyası kargo paketine konulur. Eğer ürününüzün faturasını kaybettiyseniz bizle temasa geçerek bir kopyasını temin edebilirsiniz.
İptal işleminiz tamamlandıktan sonra 2-3 iş günü içerisinde hesabınıza yansımaktadır.

Kargo ve Teslimatla İlgili Sorular

Ürünlerimizi HepsiJet ve Yurtiçi Kargo yoluyla gönderiyoruz.
Siparişlerinizin durumunu web sitemizin en alt kısmında bulunan “Kargo Takibi” ekranından veya “HESABIM/SİPARİŞ DETAYI” ekranından takip edebilirsiniz.
Siparişler, ödemenin gerçekleştirilmesinin ardından 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Biz müşterilerimize en iyi teslimat deneyimini yaşatabilmek için ürünlerimizi HepsiJet ve Yurtiçi Kargo eliyle gönderiyoruz. Ancak kargo süreci bizim kontrolümüz dışındadır ve bu süreci dönemsel olarak da etkileyen bir çok faktör bulunmaktadır. Ayrıca, teslimat süresi bulunduğunuz il ve ilçeye göre de değişkenlik gösterir. Anladığınızı düşündüğümüz nedenlerden ötürü, size bir zaman taahhüdünde bulunamıyoruz. Diğer yandan, bu bilgi sizin için faydalı olabilir: İstanbul teslimatları genelde biz kargoyu teslim ettikte 1 gün sonra, İstanbul’un komşu illerine teslimatlar 2 gün sonra, daha uzak bölgeler ise 3-5 gün sonra teslim ediliyor.
Siparişiniz "hazırlanıyor" aşamasındaysa, bizle iletişime geçerek alıcı ve adres değişikliği yapabilirsiniz. Kargoya teslim edilen siparişlerde adres değişikliği işlemi yapılamamaktadır.

İadeyle İlgili Sorular

Mesafeli Satışlara Dair Yönetmeliğin 9. maddesine göre tüketici, 14 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. Ancak, hoxs.com internet satış müşterilerimizin gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilmesi için bu süre 90 güne çıkarılmıştır.

İade koşulları hakkında detaylı bilgi almak için İade Politikası'nı inceleyebilirsiniz.

Ödeme iadesi, ödeme kredi kartıyla gerçekleştirildiyse kredi kartına, banka havalesiyle gerçekleştirildiyse, banka hesabına yapılır.
Ödeme iadesi genelde 2-3 günde gerçekleştirilmekte olup, en geç 10 günde tamamlanır.
Aradığınız cevabı bulamadınız mı? Bize Ulaşın